reviti agency

Kampaņa “Savējais savējiem!”

Informatīvā kampaņa “Savējais savējiem!” sadarbībā ar Labklājības ministriju aktualizēja Latvijā jaunu un svarīgu tēmu – sociālais darbinieks kopienā. Rīkojām tiešraides un klātienes ekspertu diskusijas, radošas domnīcas Latvijas novados un pilsētās, iesaistot vietējo iedzīvotāju kopienas, biedrības, pašvaldību deputātus, sociālo dienestu darbiniekus u.c. Radījām dokumentālus video stāstus par kopienas sociālo darbinieku paveikto Daugavpilī, Ādažu un Tukuma novados.          

2023. gada septembris – novembris

Projekta “PuMPuRS” darbnīcas un konference

2023. gads ir bijis ražīgs projektā “PuMPuRS” – 40 Latvijas pašvaldības ir paveikušas nozīmīgu darbu, strādājot pie priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas prevencijas sistēmas un ieviešanas plāna izveides. Lai nākotnē samazinātu to skolēnu skaitu, kuri, sastopoties ar dažādām grūtībām, pārtrauc mācības, organizējām pieredzes apmaiņas darbnīcas Latvijas reģionos un arī noslēguma konferenci "Caur sadarbību uz veiksmi" ar starptautisku lektoru dalību.      

2023. gada aprīlis – oktobris

Kampaņa “Noņem rozā brilles!”

Sadarbībā ar krūts vēža pacientu organizācijām, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociāciju un Latvijas Onkologu asociāciju kampaņā meklējām atbildes, kāpēc Latvijā sievietes izvairās apmeklēt krūts vēža skrīningu un atgādinājām par agrīnas krūts vēža diagnostikas nozīmi.

2023. gada maijs

Kampaņa “Stājies saulessardzē”

Sadarbībā ar melanomas pacientu atbalsta biedrību “Soli priekšā melanomai” un biedrību “Dermatologi pret ādas vēzi” jau trešo gadu melanomas modrības mēnesī maijā rīkojām izglītojošu kampaņu par ādas vēža profilaksi. Atraktīvā pasākumā Āgenskalna tirgū iedzīvotājiem tika sniegtas ekspertu konsultācijas par ādas veselību un aizsardzību saulē, veidojām plašu publicitāti plašsaziņas līdzekļos un sociālajos medijos, kā arī organizējām semināru speciālistiem. Paldies par atbalstu RSU Dermatoveneroloģijas zinātniskā pulciņa biedriem un LU rezidentiem, dizainerei Sandai Ezeriņai, “Cepuru darbnīca”, OC VISION optometristiem, kā arī BIODERMA, MySkin.lv un Eucerin Latvija konsultantiem.

2023. gada maijs

Akcija #Atbalstām vēža pacientus kopā

Sadarbībā ar Latvijas onkoloģijas pacientu organizāciju apvienību “Onkoalianse” aicinājām lēmumu pieņēmējus valsts budžetā iekļaut nepieciešamo finansējumu onkoloģisko slimību ārstēšanai. Lai atgādinātu Saeimas deputātiem, cik svarīgi ir novērst kritisko situāciju onkoloģisko slimību ārstēšanā, akcijas atklāšanā pie Saeimas desmit metru augstumā īpašu priekšnesumu uz nospriegotas lentes sniedza līdzsvara akrobāts, simbolizējot daudzu Latvijas vēža pacientu bailes, nedrošību par nākotni.

2022. gada decembris un 2023. gada janvāris

Akcija “Izmanto savu SirdsSpēju!”

Akcija “Izmanto savu SirdsSpēju!” kopā ar pacientu biedrību Parsirdi.lv un RSU Sabiedrības veselības institūtu. Pārbaudījām jaunievēlēto Saeimas deputātu sirds veselību un gatavību no sirds strādāt sabiedrības labā. Vērsām deputātu uzmanību uz kardioloģisko slimību satraucošo izplatību un to, ka nepieciešams skaidrs rīcības plāns tuvākajiem gadiem, lai mazinātu mirstību no sirds un asinsvadu slimībām.

2023. gada 9. novembris

Konference “Veidosim ģimenei draudzīgu sabiedrību kopā”

Konferences “Veidosim ģimenei draudzīgu sabiedrību kopā” rīkošana, lektoru atlase un uzaicināšana, publicitātes nodrošināšana, videomateriālu izstāde.

Pasūtītājs: Sabiedrības integrācijas fonds.

2023. gada aprīlis

KONTAKTI

Birojs

Antonijas iela 24 – 6
Rīga, LV-1010
Latvija

SIA “Baltic Communication Partners” 2022.gada 1.decembrī noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKVL-2022/550 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.